Tüm Fotoğrafları Gör

Konfor, katamaran deneyiminin önemli bir unsurudur, ancak hepsi bu değildir. Bazı katamaranlar bir adadan diğerine geçmek için kullanılır; bazı kaptanlar ise performans talep eder. Bu katamaran her ikisi için de uygun.

REZERVASYON YAPIN

Tarihlerinizi seçerek başlayın

TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe

10.640

7 Gün


Navigation set 

- B&G 2020 

Yacht electrics:

Generator 

Watermaker - desalinator 

Deck

Bimini top 

Cockpit fridge 

Cockpit light 

Deck lights 

Flybridge 

Sun loungers 

Galley:

Ice maker 

- in cockpit, 220v 

Kitchen utensils (Galley equipment, cutlery) 

Oven 

Stove 

Interior: 

Convertible table in salon 

Curtains 

- on portholes in rear cabins 

Electric toilet 

Entertainment:

Fishing equipment 

Fusion radio 

- Fusion RA70 music system 

Indoor speakers 

Outside speakers 

Other:

USB socket 

- in saloon and cabins 

Indoor speakers 

Outside speakersDAHİL OLANLAR

KDV

HARİÇ OLANLAR

Transitlog
Kaptan,Hostes,Aşçı
Son Temizlik

EK BİLGİLER

DEPOZİTO

Güvenlik teminat bedeli(depozito) seyir tarihinde ödenir. Kredi kartı veya havale yoluyla ödeme yapılabilir. Banka kartları depozito için kullanılamaz. Teknenin gerekli incelemeleri yapılıp hasarsız olduğu tespit edilmesi üzerine depozito bedeli en geç 7 iş günü içerisinde iade edilir.


Kaptansız (bareboat) kiralamalarda Lagoon 46 katamaran için; 4000 € depozito bedeli uygulanır.


Ekipli (crewed) kiralamalarda Lagoon 46 katamaran için; 2000 € depozito bedeli uygulanır.


Ödeme için geçerli kartlar: Eurocard/Mastercard, VISAEKSTRALAR

300 EUR
Transitlog ve son temizlik

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.


İlk yorumu siz yapınSıkça Sorulan Sorular

Memleketimizin güzel kıyılarına yolu düşenler Ege’nin tatil vaadinin yılın her dönemine yayıldığını bilir. Bu güzel kıyılardan denize bakmak yerine denizden kıyılara bakmayı tercih ederseniz, tatil anlayışınızı geri dönülmez bir şekilde dönüştürecek bir deneyime hazır olun: Tekne tatili bağımlılık yapar. Boatengo, tekne tatilini kolay, hızlı ve sorunsuz kılarak denizin herkesin hayatına girmesinde etkin bir aracı olmayı amaçlıyor.
Zamanlama mühim: Hafta sonu programları, yarış, eğlence, sportif balıkçılık turları için, yılın tümü sizin; istediğiniz zaman Ege kıyılarına gelin. En ideal zamanlar Nisan ayından Kasım sonuna dek uzanır. Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım aylarında Ege doğası tüm güzelliğini gözler önüne serer; tatlı bir serinliğin içinde koyların ve sahillerin sakinliğini tercih ederseniz, bu ayları tercih edin. Haziran ve Eylül aylarında güneş tam kıvamındadır. Günün ve gecenin her saatinde denize girmek, güneşin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenlerdenseniz, Temmuz ve Ağustos ayları da harikadır.
Küçücük bir çanta, tekne tatili için gereken her şeyi alır: İki mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, deniz havlusu. Valiz ya da tekerlekli bavuldansa spor bir çanta alırsanız, boşalttıktan sonra katlayabilir, kamaranızda size ayak bağı olmamasını sağlayabilirsiniz. Güvertede akşam keyfi için uzun kollu bir hırka, belki sürpriz bir yağmur için bir yağmurluk, kıyılardaki lokantalara çıktığınızda giymek için kıyafet, yürüyüş yapmak için ayakkabı, yumuşak tabanlı bir çift terlik, deniz sporlarına meraklıysanız ve kayalık kıyılarda daha rahat hissetmek isterseniz sörf ve deniz ayakkabısını da çantanıza atın. Anımsatalım: Kimi güvertelerin zemin özelliğinden ötürü bazı teknelerde ayakkabı giyemeyebilirsiniz. Teknelerimizin hepsinde şnorkel, palet ve maske var; teknelere özel bilgilerde görebileceğiniz gibi, çoğunda olta takımı ve deniz sporları ekipmanları da mevcut. Kendi ekipmanlarınızı da getirebilirsiniz, elbette.
Seyahatinizin tümünü ve tekne seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olacak her şeyi Boatengo sistemi üzerinden planlayabilirsiniz. Uçak bileti, araç kiralama, evinizden hava alanına ve varış noktasından tekneye transfer rezervasyonlarını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız menüleri seçebilir ya da sitemizdeki alışveriş listesini doldurabilirsiniz: İstediğiniz her şey, siz tekneye ulaştığınızda hazır olur. Tekne turunuz öncesinde veya sonrasında yakın bölgelerde konaklamak isterseniz, bize yazmanız yeterli.
Seçeceğiniz gulet, motoryat veya katamarana göre, hizmet bedelinin yarısını sistemimiz üzerinden peşin ödersiniz. Bakiye, gulet ve motoryat kiralamalarında tekneye giriş tarihinde nakit olarak ödenir. Katamaran ve tek gövde yelkenlilerde ise giriş tarihinden 30 gün önce ödenmelidir.
Tekne seyahatine ailecek gelin. Anımsatalım: Tekne mürettebatı, çocukların bakımı ve kontrolüyle ilgilenemeyecek kadar meşgul olacaklar. Çocuklarınızın evdeki gibi huzurlu ve neşeli hissetmesini sağlayacak oyuncakları, kitapları, sevdikleri şeyleri de yanınıza alın.
Devamı

GÜVERTE


ARMA VE DONANIM


GÜVENLİK


EĞLENCE