Tüm Fotoğrafları Gör

Tekne tasarımındaki en son teknolojik gelişmelerin kullanıldığı bu yelkenli, zamansız tasarımı, olağanüstü dayanıklılığı ve eşsiz konforu bir araya getiriyor.

REZERVASYON YAPIN

Tarihlerinizi seçerek başlayın

TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe

2.950

7 Gün

Boat Builder / Model: Jeanneau Sun Odyssey 509

Year of Built: 2015

Lenght Overall: 15,38 m

Beam Overall: 4,69 m

Drauht: 2,28 m

Engine: Yanmar 75 hp

Cabins: 4

Wheel: 2x

Berths: 8+2

Water Tank: 615 L

Fuel Tank: 240 L

Flag: Turkish


EK BİLGİLER

Sailing performance


 


Furling Mainsail - 49,20 m2 


Roller Furling Genoa 52,70 m2 (106%)


4 Winches 


2 Winch Handles


 


Engine


 


Yanmar 75 hp


Bow Thruster


 


Tanks


 


Fuel Tanks: 240 Lt


Fresh Water Tanks: 615 Lt


Waste Tanks: 160 Lt


 


Electrical System:


 


3x115 A/H + 1x110 A Engine Battery + 2x110 Gel Bow Thruster


 


Navigation & Electronics


 


Cockpit Chart Plotter 


Depth-Speed Tridata, Wind Display, Autopilot


VHF-DSC


AIS Receiver


Turkish Cost Charts


Parallel Rules and Divider


Binocular


Steering Wheel Compass


Handbearing Compass


Fog Horn


Waterproof Torch and Handheld Searchlights


 


Moorings


 


1500 Watt Quick


80 mt Chrome Chain 12 mm


Delta Anchor 


Spare Danforth Anchor


3 pieces 15 mt Mooring Ropes


2 pieces 50 mt Mooring Ropes


8 Fenders


2 Spherical Fender


Telescopic Boat Hook


 


Safety


 


Liferaft


Inflatable Lifejackets


Child Inflatable Lifejackets


Harnesses, Tethers with Jacklines


2 Ring Lifebuoys with light


8 Fire Extinguishers


Fire Blanket


First Aid Kit


Distress Signals and Flares


Radar Reflector


Manuel and Automatic Bilge Pump with Warning Lights


Rigging Cable Cutters


Spare Steering Tiller


MOB and Warning Flags


Wooden Plugs


 


For Your Comfort


 


Heating


Bimini with Sail Windows


Sprayhood


Cockpit Cushion


Fender Housing


Gangway Housing


Shoe Rack


Handheld Vacuum Cleaner


220 Volt Socket in all Cabins


Cockpit Lights


Bluetooth Radio with Salon and Cockpit Speakers


Bidet nozzleİlk yorumu siz yapınSıkça Sorulan Sorular

Memleketimizin güzel kıyılarına yolu düşenler Ege’nin tatil vaadinin yılın her dönemine yayıldığını bilir. Bu güzel kıyılardan denize bakmak yerine denizden kıyılara bakmayı tercih ederseniz, tatil anlayışınızı geri dönülmez bir şekilde dönüştürecek bir deneyime hazır olun: Tekne tatili bağımlılık yapar. Boatengo, tekne tatilini kolay, hızlı ve sorunsuz kılarak denizin herkesin hayatına girmesinde etkin bir aracı olmayı amaçlıyor.
Zamanlama mühim: Hafta sonu programları, yarış, eğlence, sportif balıkçılık turları için, yılın tümü sizin; istediğiniz zaman Ege kıyılarına gelin. En ideal zamanlar Nisan ayından Kasım sonuna dek uzanır. Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım aylarında Ege doğası tüm güzelliğini gözler önüne serer; tatlı bir serinliğin içinde koyların ve sahillerin sakinliğini tercih ederseniz, bu ayları tercih edin. Haziran ve Eylül aylarında güneş tam kıvamındadır. Günün ve gecenin her saatinde denize girmek, güneşin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenlerdenseniz, Temmuz ve Ağustos ayları da harikadır.
Küçücük bir çanta, tekne tatili için gereken her şeyi alır: İki mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, deniz havlusu. Valiz ya da tekerlekli bavuldansa spor bir çanta alırsanız, boşalttıktan sonra katlayabilir, kamaranızda size ayak bağı olmamasını sağlayabilirsiniz. Güvertede akşam keyfi için uzun kollu bir hırka, belki sürpriz bir yağmur için bir yağmurluk, kıyılardaki lokantalara çıktığınızda giymek için kıyafet, yürüyüş yapmak için ayakkabı, yumuşak tabanlı bir çift terlik, deniz sporlarına meraklıysanız ve kayalık kıyılarda daha rahat hissetmek isterseniz sörf ve deniz ayakkabısını da çantanıza atın. Anımsatalım: Kimi güvertelerin zemin özelliğinden ötürü bazı teknelerde ayakkabı giyemeyebilirsiniz. Teknelerimizin hepsinde şnorkel, palet ve maske var; teknelere özel bilgilerde görebileceğiniz gibi, çoğunda olta takımı ve deniz sporları ekipmanları da mevcut. Kendi ekipmanlarınızı da getirebilirsiniz, elbette.
Seyahatinizin tümünü ve tekne seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olacak her şeyi Boatengo sistemi üzerinden planlayabilirsiniz. Uçak bileti, araç kiralama, evinizden hava alanına ve varış noktasından tekneye transfer rezervasyonlarını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız menüleri seçebilir ya da sitemizdeki alışveriş listesini doldurabilirsiniz: İstediğiniz her şey, siz tekneye ulaştığınızda hazır olur. Tekne turunuz öncesinde veya sonrasında yakın bölgelerde konaklamak isterseniz, bize yazmanız yeterli.
Seçeceğiniz gulet, motoryat veya katamarana göre, hizmet bedelinin yarısını sistemimiz üzerinden peşin ödersiniz. Bakiye, gulet ve motoryat kiralamalarında tekneye giriş tarihinde nakit olarak ödenir. Katamaran ve tek gövde yelkenlilerde ise giriş tarihinden 30 gün önce ödenmelidir.
Tekne seyahatine ailecek gelin. Anımsatalım: Tekne mürettebatı, çocukların bakımı ve kontrolüyle ilgilenemeyecek kadar meşgul olacaklar. Çocuklarınızın evdeki gibi huzurlu ve neşeli hissetmesini sağlayacak oyuncakları, kitapları, sevdikleri şeyleri de yanınıza alın.
Devamı

GÜVERTE


ARMA VE DONANIM


GÜVENLİK


EĞLENCE