Tüm Fotoğrafları Gör

Üç geniş ve konforlu kabiniyle, ferah iç mekanlarıyla, güvertesindeki jakuziyle bu tekne, eğlenceden vazgeçemeyenler için tasarlanmış.

REZERVASYON YAPIN

Tarihlerinizi seçerek başlayın

TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe

13.280

7 Gün

TECHNİQUES

Type

:

Motor Sailer

Construction

:

2017

Material

:

Wood Lamine

Loa

:

23 m

Beam

:

6.8 m

Max. Speed

:

13 Mph

Port

:

Fethiye

Flaq

:

TurKEY

Capacite

:

6 personnes

Crew

:

4 crew

Main Engines

:

MAN 430 Hp.

Generators

:

2 x ONAN 27 Kva

Fuel

:

4000 LT

Water

:

8000 Lt

ACCOMENDATİON

Salon

:

Living room dining table, comfortable seating area, leather furnished, fully equipped

Mutfak

: Fully equipped

Kabin / Yatak / Tip

:

1 Master , 2 VIP

Bathroom

:

Master cabin with jakuzi, VIP cabins with shower cells

WC

:

Master et 1 VIP cabin home style , 1 VIP cabin withelectric

Flybridge

: Jacuzzi, Outdoor cinema, Barbeque, dining table, sitting area, sun beds

Crew cabin

:

2 seperate cabin

Music systeme

:

Lounge, Rear Cockpit, Head and Flybridge

Elektric

:

220 V, 24 V, 12 V.

Electronic Systems

:

Communication device, Depth meter, Radar, GPS, Compass, Satellite

communication device, Autopilot, Electronic map, All navigation devices

AC

:

24 saat

Other

:

CD Player, DVD Player, Coffee machine, Wine cooler, Hair dryer, Play

Station 3

DECK EQUİPMENT

Masts and Sails

:

27 m pole, Main sail (89m2), Genoa (117m2), Staysail (62m2)

Cranes

:

Electric

Service Bot

:

4.20m, 60 Hp

Toys

:

Seabob, Water ski, pedal boat

Other

:

Fishing equipment, snorkel, Sun tents, Sun beds,

deck shower, electric sea ladder


DAHİL OLANLAR

Yakit
Türk Liman Masraflari
Gunluk maximum 4 saat seyir
Gunluk 4/6 saat klima
Personel

HARİÇ OLANLAR

Havalimanı - Liman – Havalimanı transferleri

Tam Pansiyon menü (sabah, ogle, 5 cayı, aksam yemekleri)

Alkollu Icecekler
Yabanci ulke liman masraflari

Kisisel Harcamalar
Gunluk turlar

Su Spor araçları yakıtları

KDVİlk yorumu siz yapınSıkça Sorulan Sorular

Memleketimizin güzel kıyılarına yolu düşenler Ege’nin tatil vaadinin yılın her dönemine yayıldığını bilir. Bu güzel kıyılardan denize bakmak yerine denizden kıyılara bakmayı tercih ederseniz, tatil anlayışınızı geri dönülmez bir şekilde dönüştürecek bir deneyime hazır olun: Tekne tatili bağımlılık yapar. Boatengo, tekne tatilini kolay, hızlı ve sorunsuz kılarak denizin herkesin hayatına girmesinde etkin bir aracı olmayı amaçlıyor.
Zamanlama mühim: Hafta sonu programları, yarış, eğlence, sportif balıkçılık turları için, yılın tümü sizin; istediğiniz zaman Ege kıyılarına gelin. En ideal zamanlar Nisan ayından Kasım sonuna dek uzanır. Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım aylarında Ege doğası tüm güzelliğini gözler önüne serer; tatlı bir serinliğin içinde koyların ve sahillerin sakinliğini tercih ederseniz, bu ayları tercih edin. Haziran ve Eylül aylarında güneş tam kıvamındadır. Günün ve gecenin her saatinde denize girmek, güneşin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenlerdenseniz, Temmuz ve Ağustos ayları da harikadır.
Küçücük bir çanta, tekne tatili için gereken her şeyi alır: İki mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, deniz havlusu. Valiz ya da tekerlekli bavuldansa spor bir çanta alırsanız, boşalttıktan sonra katlayabilir, kamaranızda size ayak bağı olmamasını sağlayabilirsiniz. Güvertede akşam keyfi için uzun kollu bir hırka, belki sürpriz bir yağmur için bir yağmurluk, kıyılardaki lokantalara çıktığınızda giymek için kıyafet, yürüyüş yapmak için ayakkabı, yumuşak tabanlı bir çift terlik, deniz sporlarına meraklıysanız ve kayalık kıyılarda daha rahat hissetmek isterseniz sörf ve deniz ayakkabısını da çantanıza atın. Anımsatalım: Kimi güvertelerin zemin özelliğinden ötürü bazı teknelerde ayakkabı giyemeyebilirsiniz. Teknelerimizin hepsinde şnorkel, palet ve maske var; teknelere özel bilgilerde görebileceğiniz gibi, çoğunda olta takımı ve deniz sporları ekipmanları da mevcut. Kendi ekipmanlarınızı da getirebilirsiniz, elbette.
Seyahatinizin tümünü ve tekne seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olacak her şeyi Boatengo sistemi üzerinden planlayabilirsiniz. Uçak bileti, araç kiralama, evinizden hava alanına ve varış noktasından tekneye transfer rezervasyonlarını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız menüleri seçebilir ya da sitemizdeki alışveriş listesini doldurabilirsiniz: İstediğiniz her şey, siz tekneye ulaştığınızda hazır olur. Tekne turunuz öncesinde veya sonrasında yakın bölgelerde konaklamak isterseniz, bize yazmanız yeterli.
Seçeceğiniz gulet, motoryat veya katamarana göre, hizmet bedelinin yarısını sistemimiz üzerinden peşin ödersiniz. Bakiye, gulet ve motoryat kiralamalarında tekneye giriş tarihinde nakit olarak ödenir. Katamaran ve tek gövde yelkenlilerde ise giriş tarihinden 30 gün önce ödenmelidir.
Tekne seyahatine ailecek gelin. Anımsatalım: Tekne mürettebatı, çocukların bakımı ve kontrolüyle ilgilenemeyecek kadar meşgul olacaklar. Çocuklarınızın evdeki gibi huzurlu ve neşeli hissetmesini sağlayacak oyuncakları, kitapları, sevdikleri şeyleri de yanınıza alın.
Devamı

GÜVERTE


ARMA VE DONANIM


GÜVENLİK


EĞLENCE