Tüm Fotoğrafları Gör

Kıpkırmızı gövdesi ve yelkeniyle, Fethiye Limanı’ndaki en afili gulet. En küçük koylara yanaşabilecek bu gulete bunca konforun nasıl sığdığına şaşacaksınız. İki kabiniyle küçük gruplar için ideal.

REZERVASYON YAPIN

Tarihlerinizi seçerek başlayın

TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe

5.166

7 Gün

 

General Specifications

Boat Type : Gulet

Flag : Turkish

Base Port : Fethiye / Turkey

Build Year : 2020

Length : 16,80 m

Beam : 4.80 m

Guest Capacity : 6 guests

Engine Speed : 10 Mph

Crew : 3 (Captain,sailor and culinary chef)

Engine : 190 hp Volvo Penta

Generator : 9,5 Kva + 17,5 Kva

Fuel Tank : 1500 Liter

Clean Water Tank : 1500 Liter

Yacht Body Metarial : Wooden


Cabin Specifications

Number of the Cabin : 1 Master, 1 VIP Cabin, 1 Normal Cabin with Bunk Bed

Bed Type : Master Cabin Double Bed, VIP Cabin Double Bed, 1 Normal Cabin Single Bunk Bed

Bathroom : Master and VIP Cabin Ensuite bathroom.1 Normal Cabin samll bathroom

Toilettes : Master cabin & one VIP cabin household toilet. Normal cabin electric toilet

Flybridge : Open air cinema system, dining table, sitting group, sunbathing area.

Living Room : Comfortable seating area, furnished, TV

A/C : 24 Hours

Crew Quarters : 2 separeted cabins

Kitchen : Full equipment

Sound System : Bluetooth speaker

Electricity : 220 V, 24 V, 12 V.

Electronic Systems : Communication device, depth indicator, radar, GPS, compass, satellite communication device, auto pilot, all navigation Equipments, Electronic map

Other Equipments : Hair dryer, Bath towel, Beach towel, Bath amenities

Safety Equipments : Automatic fire extinguisher, life jackets, liferaft

Deck Equipments

Pole & Sails : 17 meter pole, Genoa (35 sqm)

Cranes : Manuel


Kitchen Specifications

Oven, Refrigerator. Ice machine ,Cooker, Freezer, Dishwasher, Beverage cooler ,Coffee Maker, Wine Cooler


Service Boat : 3.50m, 50 hp.

Entertainment&Toys : Snorkelling, Ringo, Canoe, Backgammon, Okey, Chess and various board gamesİlk yorumu siz yapınSıkça Sorulan Sorular

Memleketimizin güzel kıyılarına yolu düşenler Ege’nin tatil vaadinin yılın her dönemine yayıldığını bilir. Bu güzel kıyılardan denize bakmak yerine denizden kıyılara bakmayı tercih ederseniz, tatil anlayışınızı geri dönülmez bir şekilde dönüştürecek bir deneyime hazır olun: Tekne tatili bağımlılık yapar. Boatengo, tekne tatilini kolay, hızlı ve sorunsuz kılarak denizin herkesin hayatına girmesinde etkin bir aracı olmayı amaçlıyor.
Zamanlama mühim: Hafta sonu programları, yarış, eğlence, sportif balıkçılık turları için, yılın tümü sizin; istediğiniz zaman Ege kıyılarına gelin. En ideal zamanlar Nisan ayından Kasım sonuna dek uzanır. Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım aylarında Ege doğası tüm güzelliğini gözler önüne serer; tatlı bir serinliğin içinde koyların ve sahillerin sakinliğini tercih ederseniz, bu ayları tercih edin. Haziran ve Eylül aylarında güneş tam kıvamındadır. Günün ve gecenin her saatinde denize girmek, güneşin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenlerdenseniz, Temmuz ve Ağustos ayları da harikadır.
Küçücük bir çanta, tekne tatili için gereken her şeyi alır: İki mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, deniz havlusu. Valiz ya da tekerlekli bavuldansa spor bir çanta alırsanız, boşalttıktan sonra katlayabilir, kamaranızda size ayak bağı olmamasını sağlayabilirsiniz. Güvertede akşam keyfi için uzun kollu bir hırka, belki sürpriz bir yağmur için bir yağmurluk, kıyılardaki lokantalara çıktığınızda giymek için kıyafet, yürüyüş yapmak için ayakkabı, yumuşak tabanlı bir çift terlik, deniz sporlarına meraklıysanız ve kayalık kıyılarda daha rahat hissetmek isterseniz sörf ve deniz ayakkabısını da çantanıza atın. Anımsatalım: Kimi güvertelerin zemin özelliğinden ötürü bazı teknelerde ayakkabı giyemeyebilirsiniz. Teknelerimizin hepsinde şnorkel, palet ve maske var; teknelere özel bilgilerde görebileceğiniz gibi, çoğunda olta takımı ve deniz sporları ekipmanları da mevcut. Kendi ekipmanlarınızı da getirebilirsiniz, elbette.
Seyahatinizin tümünü ve tekne seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olacak her şeyi Boatengo sistemi üzerinden planlayabilirsiniz. Uçak bileti, araç kiralama, evinizden hava alanına ve varış noktasından tekneye transfer rezervasyonlarını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız menüleri seçebilir ya da sitemizdeki alışveriş listesini doldurabilirsiniz: İstediğiniz her şey, siz tekneye ulaştığınızda hazır olur. Tekne turunuz öncesinde veya sonrasında yakın bölgelerde konaklamak isterseniz, bize yazmanız yeterli.
Seçeceğiniz gulet, motoryat veya katamarana göre, hizmet bedelinin yarısını sistemimiz üzerinden peşin ödersiniz. Bakiye, gulet ve motoryat kiralamalarında tekneye giriş tarihinde nakit olarak ödenir. Katamaran ve tek gövde yelkenlilerde ise giriş tarihinden 30 gün önce ödenmelidir.
Tekne seyahatine ailecek gelin. Anımsatalım: Tekne mürettebatı, çocukların bakımı ve kontrolüyle ilgilenemeyecek kadar meşgul olacaklar. Çocuklarınızın evdeki gibi huzurlu ve neşeli hissetmesini sağlayacak oyuncakları, kitapları, sevdikleri şeyleri de yanınıza alın.
Devamı

GÜVERTE


ARMA VE DONANIM


GÜVENLİK


EĞLENCE