Tüm Fotoğrafları Gör

2017

REZERVASYON YAPIN

Tarihlerinizi seçerek başlayın

TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe

1.390

7 Gün

Ağırlık (boş) 5.67 ton  

Yatak 6 + 2  

2 Dümen simidi  

Katlanır pervane  

Tik havuzluk

Solar Panel 360 Watt 

1 x Elektrikli marin tuvalet  

300 W Inverter (12V DC - 220V AC)  

Elektrikli buzdolabı  

Radyo, CD, USB, AUX girişi Radio,  

Raymarine a65 haritalı GPS, dümende  

1 x Raymarine i70 gösterge (Hız, Derinlik, Rüzgar)  

Raymarine p70 otopilot arayüzü  

Raymarine Ray50 VHF Telsiz Raymarine  

Ultra çapa, 16 kg  

Ultra fırdöndü, bosa kancası  

60 m x 10 mm zincir  

Quick 700 W ırgat  

2.20 m. yumuşak tabanlı şişme bot  

Mercury 3.5hp, 4 zamanlı motor  

Bimini güneşlik  

Serpinti körüğü  

Havuzluk minderleri  

Yüzme platformu ve duş  

Pasarella  

Can Salı (8 kişilik)  

8 x Otomatik şişme can yeleği  

1 x Çocuk can yeleği  

Barometre, Termometre  

Kılavuz kitaplar  

Elektronik ve kağıt haritalar  

220 V şarj sistemi

Sıcak su


DAHİL OLANLAR

• Şişme bot ve motoru
• Yatak Takımları (1 hafta/takım)
• Havlu (1 takım/hafta)

HARİÇ OLANLAR

Zorunlu Ekstralar (Kiralama ücretine dahil olmayan,kiralama esnasında ödenmesi gereken ekstralar)
• Yurtiçi Transit log 110 €
• Son temizlik 100 €

Ekstralar (Opsiyonel )
• Yunanistan için transitlog 200 €
• Kaptan ücreti günlük 150 € + yemek + kabin
• Ek nevresim seti 10 € / set
• Ek Havlu seti 5 € / set
• Güvenlik ağı 80 € / haftalık
• Wi-Fi 15 Euro / haftalık / 2gb
• SUP Board 80 Euro / haftalık
*Tüm extralar tekne teslimatı esnasında ofiste ödenmelidir.İlk yorumu siz yapınSıkça Sorulan Sorular

Memleketimizin güzel kıyılarına yolu düşenler Ege’nin tatil vaadinin yılın her dönemine yayıldığını bilir. Bu güzel kıyılardan denize bakmak yerine denizden kıyılara bakmayı tercih ederseniz, tatil anlayışınızı geri dönülmez bir şekilde dönüştürecek bir deneyime hazır olun: Tekne tatili bağımlılık yapar. Boatengo, tekne tatilini kolay, hızlı ve sorunsuz kılarak denizin herkesin hayatına girmesinde etkin bir aracı olmayı amaçlıyor.
Zamanlama mühim: Hafta sonu programları, yarış, eğlence, sportif balıkçılık turları için, yılın tümü sizin; istediğiniz zaman Ege kıyılarına gelin. En ideal zamanlar Nisan ayından Kasım sonuna dek uzanır. Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım aylarında Ege doğası tüm güzelliğini gözler önüne serer; tatlı bir serinliğin içinde koyların ve sahillerin sakinliğini tercih ederseniz, bu ayları tercih edin. Haziran ve Eylül aylarında güneş tam kıvamındadır. Günün ve gecenin her saatinde denize girmek, güneşin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenlerdenseniz, Temmuz ve Ağustos ayları da harikadır.
Küçücük bir çanta, tekne tatili için gereken her şeyi alır: İki mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, deniz havlusu. Valiz ya da tekerlekli bavuldansa spor bir çanta alırsanız, boşalttıktan sonra katlayabilir, kamaranızda size ayak bağı olmamasını sağlayabilirsiniz. Güvertede akşam keyfi için uzun kollu bir hırka, belki sürpriz bir yağmur için bir yağmurluk, kıyılardaki lokantalara çıktığınızda giymek için kıyafet, yürüyüş yapmak için ayakkabı, yumuşak tabanlı bir çift terlik, deniz sporlarına meraklıysanız ve kayalık kıyılarda daha rahat hissetmek isterseniz sörf ve deniz ayakkabısını da çantanıza atın. Anımsatalım: Kimi güvertelerin zemin özelliğinden ötürü bazı teknelerde ayakkabı giyemeyebilirsiniz. Teknelerimizin hepsinde şnorkel, palet ve maske var; teknelere özel bilgilerde görebileceğiniz gibi, çoğunda olta takımı ve deniz sporları ekipmanları da mevcut. Kendi ekipmanlarınızı da getirebilirsiniz, elbette.
Seyahatinizin tümünü ve tekne seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olacak her şeyi Boatengo sistemi üzerinden planlayabilirsiniz. Uçak bileti, araç kiralama, evinizden hava alanına ve varış noktasından tekneye transfer rezervasyonlarını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız menüleri seçebilir ya da sitemizdeki alışveriş listesini doldurabilirsiniz: İstediğiniz her şey, siz tekneye ulaştığınızda hazır olur. Tekne turunuz öncesinde veya sonrasında yakın bölgelerde konaklamak isterseniz, bize yazmanız yeterli.
Seçeceğiniz gulet, motoryat veya katamarana göre, hizmet bedelinin yarısını sistemimiz üzerinden peşin ödersiniz. Bakiye, gulet ve motoryat kiralamalarında tekneye giriş tarihinde nakit olarak ödenir. Katamaran ve tek gövde yelkenlilerde ise giriş tarihinden 30 gün önce ödenmelidir.
Tekne seyahatine ailecek gelin. Anımsatalım: Tekne mürettebatı, çocukların bakımı ve kontrolüyle ilgilenemeyecek kadar meşgul olacaklar. Çocuklarınızın evdeki gibi huzurlu ve neşeli hissetmesini sağlayacak oyuncakları, kitapları, sevdikleri şeyleri de yanınıza alın.
Devamı

GÜVERTE


ARMA VE DONANIM


GÜVENLİK


EĞLENCE