Tüm Fotoğrafları Gör

Bu yelkenli, kullanım rahatlığını ve konforu bir araya getiren, aileniz ve dostlarınızla keyifli bir seyir vaadeden bir tekne. Tasarımcılar, çekici masif ahşap döşemeler ve kaplamalı yüzeylerle geniş ve konforlu bir kokpit yaratmak için iç hacmi en üst düzeye çıkarmış.

REZERVASYON YAPIN

Tarihlerinizi seçerek başlayın

TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe

1.300

7 Gün

Boat Builder / Model: Bavaria 38 Cruiser

Year of Built: 2008

Lenght Overall: 10,55 m

Beam Overall: 3,80 m

Drauht: 1,60 m

Engine: Volvo-Penta D2-55 53 HP

Cabins: 3

Wheel: 1

Berths: 6+1

Water Tank: 360 Lt

Fuel Tank: 150 Lt

Flag: Turkish


EK BİLGİLER

Sailing performance

In mast furling Mainsail 31,3 m2 (336,9 sq. ft.)

Roller Furling Genoa 40,8 m2(439,2 sq. ft.)

6 Winches

2 Winch Handles

Engine

Volvo-Penta 40 hp (30 kw) Saildrive

Tanks

Fuel Tanks: 150 Lt

Fresh Water Tanks: 360 Lt

Waste Tanks: 80 Lt

Electrical System:

360 A AGM Batteries + Engine Battery

200 Watt Solar panel

2000 Watt Inverter

 Navigation & Electronics

Cockpit Chart Plotter

Depth-Speed Tridata, Wind Display, Autopilot

VHF-DSC

Turkish Cost Charts

Parallel Rules and Divider

Binocular

Steering Wheel Compass

Handbearing Compass

Fog Horn

Waterproof Torch and Handheld Searchlights

Moorings

1000 Watt Windlass

75 mt Stainless Steel Chain 6 mm

Bruce Anchor with swivel connector

Spare Danforth Anchor

3 pieces 16 mt Mooring Ropes

2 pieces 50 mt Mooring Ropes

8 Fenders

1 Spherical Fender

Telescopic Boat Hook

 Safety

Liferaft

Inflatable Lifejackets

Child Inflatable Lifejackets

Harnesses, Tethers with Jacklines

2 Ring Lifebuoys with light

5 Fire Extinguishers

Fire Blanket

First Aid Kit

Distress Signals and Flares

Radar Reflector

Manuel and Automatic Bilge Pump with Warning Lights

Rigging Cable Cutters

Spare Steering Tiller

MOB and Warning Flags

Wooden Plugs

For Your Comfort

Bimini with Sail Windows

Sprayhood

Telltail Window on Genoa

Cockpit Cushion

Fender Housing

Gangway Housing

Shoe Rack

Handheld Vacuum Cleaner

220 Volt Socket in all Cabins

Cockpit Lights

Bluetooth Radio with Salon and Cockpit Speakers

Bidet nozzleİlk yorumu siz yapınSıkça Sorulan Sorular

Memleketimizin güzel kıyılarına yolu düşenler Ege’nin tatil vaadinin yılın her dönemine yayıldığını bilir. Bu güzel kıyılardan denize bakmak yerine denizden kıyılara bakmayı tercih ederseniz, tatil anlayışınızı geri dönülmez bir şekilde dönüştürecek bir deneyime hazır olun: Tekne tatili bağımlılık yapar. Boatengo, tekne tatilini kolay, hızlı ve sorunsuz kılarak denizin herkesin hayatına girmesinde etkin bir aracı olmayı amaçlıyor.
Zamanlama mühim: Hafta sonu programları, yarış, eğlence, sportif balıkçılık turları için, yılın tümü sizin; istediğiniz zaman Ege kıyılarına gelin. En ideal zamanlar Nisan ayından Kasım sonuna dek uzanır. Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım aylarında Ege doğası tüm güzelliğini gözler önüne serer; tatlı bir serinliğin içinde koyların ve sahillerin sakinliğini tercih ederseniz, bu ayları tercih edin. Haziran ve Eylül aylarında güneş tam kıvamındadır. Günün ve gecenin her saatinde denize girmek, güneşin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenlerdenseniz, Temmuz ve Ağustos ayları da harikadır.
Küçücük bir çanta, tekne tatili için gereken her şeyi alır: İki mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, deniz havlusu. Valiz ya da tekerlekli bavuldansa spor bir çanta alırsanız, boşalttıktan sonra katlayabilir, kamaranızda size ayak bağı olmamasını sağlayabilirsiniz. Güvertede akşam keyfi için uzun kollu bir hırka, belki sürpriz bir yağmur için bir yağmurluk, kıyılardaki lokantalara çıktığınızda giymek için kıyafet, yürüyüş yapmak için ayakkabı, yumuşak tabanlı bir çift terlik, deniz sporlarına meraklıysanız ve kayalık kıyılarda daha rahat hissetmek isterseniz sörf ve deniz ayakkabısını da çantanıza atın. Anımsatalım: Kimi güvertelerin zemin özelliğinden ötürü bazı teknelerde ayakkabı giyemeyebilirsiniz. Teknelerimizin hepsinde şnorkel, palet ve maske var; teknelere özel bilgilerde görebileceğiniz gibi, çoğunda olta takımı ve deniz sporları ekipmanları da mevcut. Kendi ekipmanlarınızı da getirebilirsiniz, elbette.
Seyahatinizin tümünü ve tekne seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olacak her şeyi Boatengo sistemi üzerinden planlayabilirsiniz. Uçak bileti, araç kiralama, evinizden hava alanına ve varış noktasından tekneye transfer rezervasyonlarını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız menüleri seçebilir ya da sitemizdeki alışveriş listesini doldurabilirsiniz: İstediğiniz her şey, siz tekneye ulaştığınızda hazır olur. Tekne turunuz öncesinde veya sonrasında yakın bölgelerde konaklamak isterseniz, bize yazmanız yeterli.
Seçeceğiniz gulet, motoryat veya katamarana göre, hizmet bedelinin yarısını sistemimiz üzerinden peşin ödersiniz. Bakiye, gulet ve motoryat kiralamalarında tekneye giriş tarihinde nakit olarak ödenir. Katamaran ve tek gövde yelkenlilerde ise giriş tarihinden 30 gün önce ödenmelidir.
Tekne seyahatine ailecek gelin. Anımsatalım: Tekne mürettebatı, çocukların bakımı ve kontrolüyle ilgilenemeyecek kadar meşgul olacaklar. Çocuklarınızın evdeki gibi huzurlu ve neşeli hissetmesini sağlayacak oyuncakları, kitapları, sevdikleri şeyleri de yanınıza alın.
Devamı

GÜVERTE


ARMA VE DONANIM


GÜVENLİK


EĞLENCE