Tüm Fotoğrafları Gör

Salondan, güneşin ve ferahlatıcı meltemin keyfini çıkarmak için ön kokpite doğrudan erişebilirsiniz. Öndeki platform bir ailenin keyif alabileceği kadar büyük.

REZERVASYON YAPIN

Tarihlerinizi seçerek başlayın

TARİH: 01 Ocak 1970 - Perşembe

5.990

7 Gün

Tam Boy 14.28 m

En 7.66 m

Su Çekmi 1.22 m

Ağırlık (boy) 13.6 ton

Su 800 lt

Mazot 800 lt

Yelken Alanı 121 m2

Klasik Ana Yelken 77 m2

Sarma Genoa 44 m2

Motor Yanmar 2x57 hp

Kamara 4 + Salon + Kaptan

Yatak 8+1

WC/ Banyo elektrikli 4

1 Dümen Simidi 

2000 W Inverter(12V DC-220V AC) 

Elektrikli Buzdolabı 1

Bluetooth Müzik Sistemi 

Raymarin Axiom 7 Haritalı GPS, seyir masasında 

Raymarin Multi I70S gösterge 

(Hız,Derinlik,Rüzgar) 

Raymarin P70S Otopilot Arayüzü 

Raymarin 63 VHF Telsiz  

Çapa 

Fırdöndü, Bosa Kancası 

100 m x 12 mm Zincir 

1200 W Irgat  

Zincir Sayacı (Dümende) 

2 x Elektrikli Vinç 

3,400 m. Şişme Bot 

920 hp, 4 Zamanlı Motor 

Havuzluk Minderleri 

Paserella  

Can Salı (10 Kişilik) 

10 x Otomatik Şişme Can Yeleği 

1 x Çocuk Can Yeleği 

Barometre, Termometre 

Kılavuz Kitaplar 

Elektronik ve Kağıt Haritalar 

220 V Şarj Sistemi 

Sıcak Su 

Jeneratör 11 kW 

Klima 


DAHİL OLANLAR

Çarşaf ve Havlular
Dinghy (dıştan takma motorlu)
Autopilot-Gps

HARİÇ OLANLAR

Transit log ve temizlik (250€)
Yakıtİlk yorumu siz yapınSıkça Sorulan Sorular

Memleketimizin güzel kıyılarına yolu düşenler Ege’nin tatil vaadinin yılın her dönemine yayıldığını bilir. Bu güzel kıyılardan denize bakmak yerine denizden kıyılara bakmayı tercih ederseniz, tatil anlayışınızı geri dönülmez bir şekilde dönüştürecek bir deneyime hazır olun: Tekne tatili bağımlılık yapar. Boatengo, tekne tatilini kolay, hızlı ve sorunsuz kılarak denizin herkesin hayatına girmesinde etkin bir aracı olmayı amaçlıyor.
Zamanlama mühim: Hafta sonu programları, yarış, eğlence, sportif balıkçılık turları için, yılın tümü sizin; istediğiniz zaman Ege kıyılarına gelin. En ideal zamanlar Nisan ayından Kasım sonuna dek uzanır. Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım aylarında Ege doğası tüm güzelliğini gözler önüne serer; tatlı bir serinliğin içinde koyların ve sahillerin sakinliğini tercih ederseniz, bu ayları tercih edin. Haziran ve Eylül aylarında güneş tam kıvamındadır. Günün ve gecenin her saatinde denize girmek, güneşin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenlerdenseniz, Temmuz ve Ağustos ayları da harikadır.
Küçücük bir çanta, tekne tatili için gereken her şeyi alır: İki mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, deniz havlusu. Valiz ya da tekerlekli bavuldansa spor bir çanta alırsanız, boşalttıktan sonra katlayabilir, kamaranızda size ayak bağı olmamasını sağlayabilirsiniz. Güvertede akşam keyfi için uzun kollu bir hırka, belki sürpriz bir yağmur için bir yağmurluk, kıyılardaki lokantalara çıktığınızda giymek için kıyafet, yürüyüş yapmak için ayakkabı, yumuşak tabanlı bir çift terlik, deniz sporlarına meraklıysanız ve kayalık kıyılarda daha rahat hissetmek isterseniz sörf ve deniz ayakkabısını da çantanıza atın. Anımsatalım: Kimi güvertelerin zemin özelliğinden ötürü bazı teknelerde ayakkabı giyemeyebilirsiniz. Teknelerimizin hepsinde şnorkel, palet ve maske var; teknelere özel bilgilerde görebileceğiniz gibi, çoğunda olta takımı ve deniz sporları ekipmanları da mevcut. Kendi ekipmanlarınızı da getirebilirsiniz, elbette.
Seyahatinizin tümünü ve tekne seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olacak her şeyi Boatengo sistemi üzerinden planlayabilirsiniz. Uçak bileti, araç kiralama, evinizden hava alanına ve varış noktasından tekneye transfer rezervasyonlarını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız menüleri seçebilir ya da sitemizdeki alışveriş listesini doldurabilirsiniz: İstediğiniz her şey, siz tekneye ulaştığınızda hazır olur. Tekne turunuz öncesinde veya sonrasında yakın bölgelerde konaklamak isterseniz, bize yazmanız yeterli.
Seçeceğiniz gulet, motoryat veya katamarana göre, hizmet bedelinin yarısını sistemimiz üzerinden peşin ödersiniz. Bakiye, gulet ve motoryat kiralamalarında tekneye giriş tarihinde nakit olarak ödenir. Katamaran ve tek gövde yelkenlilerde ise giriş tarihinden 30 gün önce ödenmelidir.
Tekne seyahatine ailecek gelin. Anımsatalım: Tekne mürettebatı, çocukların bakımı ve kontrolüyle ilgilenemeyecek kadar meşgul olacaklar. Çocuklarınızın evdeki gibi huzurlu ve neşeli hissetmesini sağlayacak oyuncakları, kitapları, sevdikleri şeyleri de yanınıza alın.
Devamı

GÜVERTE


ARMA VE DONANIM


GÜVENLİK


EĞLENCE