Göcek

Çıkış Tarihi
KRİTERLERİNİZE UYGUN 9 SONUÇ LİSTELENİYOR

Göcek

“Hey Arşipel! Ay denizi bir nur deryasına çevirmişti. Adalar denizi! Adaların denizi, denizlerin adaları. Uzakta denizin üstünden ve ay ışığının içinden gelen bir çığlık, bir çağırış̧ duydum. Adanın sesi olsaydı, tıpkı böyle çağırırdı. Kar beyaz bulutlar ay ışığında parıldaya parıldaya, yıldız arası uçuyorlar. Eh, sanki aşka gelen ak ak kentaur’lar kar beyaz yelelerini yelpirdete yelpirdete adadan adaya hopluyorlar.” Halikarnas Balıkçısı’nın Azra Erhat’a 29 Temmuz 1959 tarihli mektubu

Göcek çevresi, Güney Ege’de tekne tatili için en elverişli konumlardan biri. Bu bölgedeki koylarda ve adalarda Likya, Bizans ve Osmanlı dönemlerinden kalıntılara; çam, zeytin ve günlük ağaçlarıyla doğal göletlerden oluşan bakir tabiata hayran olmamak imkansız. Sözgelimi, Bedri Rahmi’nin 1974’te koya geldiğinde buradaki bir kayaya resim yapmasından sonra onun adıyla anılan Taşkaya Koyu’na; sıcak su kaynağı üzerine yapılmış bir hamamın kalıntılarının bulunduğu Kleopatra Hamamı Koyu’na; doğal dalgakıran şeklindeki yapısı nedeniyle her daim dalgasız bir denize sahip Boynuzbükü’ne; tekne turlarının favori uğraklarından Akvaryum ve Sıralıbük Koyları’na mutlaka uğramalısınız. Çok ilginç bir jeolojik yapıya sahip Yassıca Adaları da mola vermek için harika bir yer.


 • İYİ SEÇİM!

  Lagoon 52 - Blew By You

  Bu katamaranın hem iç hem de dış tasarımı mükemmel. Pencereleri, güverte kapakları ve lumbozları ile sıcak ve doğal bir aydınlatma sağlıyor.
  7 Gün
  6.200
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • Azimut 62

  1 Gün
  1.200
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • Motoryat

  2004/2019
  1 Gün
  2.400
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • Lagoon 450 - Anna

  Bu şık katamaranda hem misafirleriyle birlikte bir aileye yetecek kadar yer var hem de herkesin kullanabileceği kadar küçük.
  7 Gün
  4.500
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • Leopard 40 - Damla

  Bu katamaranda, çok daha büyük bir katamaranda gibi hissedeceksiniz, çünkü tasarımcıları, bu teknenin mekanlarını mümkün olan en iyi şekilde optimize etmişler.
  7 Gün
  4.200
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • Leopard 40 - Deniz

  Boyut önemlidir ve küçük alanlarla çalışırken, yaratıcılık daha da önemlidir. Bu katamaranın tasarımında çok zekice dokunuşlar var.
  7 Gün
  4.200
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • Leopard 48 - Pissouri

  Konforlu ve ferah kamaraları ve geniş depolama alanine alacak kadar büyük; ama tek başına bile kolayca yönetilebilecek bir katamaran.
  7 Gün
  5.000
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • Gulet 4 Kabin - Biliz

  Fethiye limanının ağırbaşlı guleti dört geniş kabiniyle sekiz yolcu kapasitesine sahip.
  7 Gün
  8.750
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • Gulet 3 Kabin - Romance

  Klasik tekne tasarımına sahip bu guletin sadece güvertesinde değil, iç mekanlarında da konforlu ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  7 Gün
  8.750
  Grup fiyatı
  Detaylar